Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

111 Union Street
Glasgow, Scotland, G1
United Kingdom

07578228780

Nowo otwarty gabinet psychoterapii w Glasgow

Oferta i Cennik

Ile kosztuje sesja?

Pierwsza sesja - £20 (50 minut)

Każda kolejna sesja - £40  (50 minut)

Za sesję możesz zapłacić gotówką, przelewem bankowym lub przez PayPal.


Jak wygląda pierwsza sesja?

Przy pierwszym spotkaniu z psychoterapeutą uczucie podenerwowania jest normalne. Na początku może być Ci trudno rozmawiać o rzeczach, które są powodem, dla którego myślisz o rozpoczęciu psychoterapii.

Oferuję pierwsze spotkanie za pół ceny, aby łatwiej było Ci spotkać się ze mną, dowiedzieć się więcej o psychoterapii, zadać pytania, które masz i opowiedzieć mi o sobie, o powodach, dla których rozważasz terapię i o swoich nadziejach i oczekiwaniach związanych z terapią.  Jest to także okazja, by poznać mnie osobiście, co może pomóc Ci podjąć decyzję na temat tego, czy czujesz się ze mną komfortowo i czy jestem dla Ciebie odpowiednim psychoterapeutą. 

Jest to także okazja dla mnie, aby opowiedzieć Ci więcej o sposobie, w jaki pracuję i umówić z Tobą kontrakt terapeutyczny, który zawiera szczegóły naszej współpracy (takie jak płatności, czas terapii, zasady odwoływania spotkań, zasada poufności i inne praktyczne aspekty terapii).

Spotkanie ze mną nie zobowiązuje Cię w żaden sposób do kontynuowania terapii. 


Jak mogę umówić się na spotkanie?

Aby umówić się na sesję, możesz skontaktować się ze mną przez:

  • e-mail: info@natalialukaszuk.com 
  • wypełnić Formularz Kontaktowy w zakładce "Kontakt"
  • telefon/sms: 07578 228780 - jeśli nie będę w stanie odebrać telefonu, zostaw wiadomość głosową/sms, a skontaktuję się z Tobą najszybciej jak to tylko możliwe

Oferuję bezpłatną 15-minutową konsultację telefoniczną, w trakcie której chętnie odpowiem na Twoje pytania dotyczące terapii.


Czy terapia jest poufna?

Jedną z ważniejszych reguł etycznych jest zasada poufności. Pewność, że zasada ta będzie przestrzegana stanowi podstawę zbudowania relacji opartej na zaufaniu i otwartości. Istnieją jednak sytuacje, w których terapeuta zwolniony jest z dochowania tajemnicy.

Zgodnie z kodeksem Etycznym Brytyjskiego Towarzystwa Psychoterapeutycznego psychoterapeuta może ujawnić wiadomości objęte tajemnicą zawodową, gdy zagrożone jest zdrowie i bezpieczeństwo samego klienta lub innych osób. Jeśli jest to możliwe, przed poinformowaniem odpowiednich instytucji podejmę wcześniej rozmowę z Tobą by omówić swoje zamiary lub przekonać Cię do sięgnięcia po konieczną pomoc.

Swoją praktykę poddaję regularnej superwizji pod okiem bardziej doświadczonego psychoterapeuty. Na spotkaniach z superwizorem omawiam terapię z klientami, jednak wszystkie dane przedstawiam tak, aby niemożliwa była identyfikacja klienta.